Dodacie podmienky

Možnosti a ceny dopravy

Slovenská, resp. Česká pošta - doručenie na adresu, Vaša zásielka bude doručená v pracovný deň až k Vašim dverám.

Slovenská, resp. Česká pošta doručuje tovar obvykle do 4 pracovných dní po celej SR/ČR. Tovar bude odoslaný najneskôr v nasledujúci pracovný deň po potvrdení objednávky.

Pokiaľ potrebujete poznať bližšie informácie o stave a termíne dodania Vašej objednávky, môžete podľa čísla balíku (poskytujeme ho na vyžiadanie e-mailom) vyhľadať Vašu zásielku na stránkach Slovenskej pošty - sledovanie zásielok (http://tandt.posta.sk/ )

Na čo musím dať pozor pri preberaní zásielky od prepravcu a čo mám robiť keď je zásielka poškodená?

Tovar je nutné skontrolovať ihneď pri prevzatí od prepravcu. Neskoršie reklamácie prepravca neuznáva. Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, tovar od prepravcu neprevezmite a informujte nás telefonicky, alebo e-mailom. Prepravcovia sú však veľmi spoľahliví, ide o mizivé percento reklamácií. V prípade potreby neváhajte využiť zákaznícku linku Slovenskej pošty 0800 122 413.

Dobierka (platba na pošte) 3€ (95 Kč)
Doporučená zásielka (platba vopred) 1,65€ (37 Kč)
Pri nákupe nad 100€ ZDARMA

Možnosti platby

• Úhrada tovaru vopred prevodom

Tovar môžete uhradiť vopred. Akonáhle bude platba poukázaná v prospech účtu, automaticky Vám odošleme objednaný tovar a informujeme Vás o tom emailom. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho bankového účtu do 9-tich dní, objednávka bude automaticky stornovaná.

Číslo účtu v slovenskej VUB: 2921331751/0200, FIO banka pre platby v ČR: 2100234014/2010, FIO banka pre platby v SR: 2100234014/8330. Variabilný symbol pre úhrady je číslo Vašej proforma faktúry. Do poľa poznámky uvádzajte Vaše meno a priezvisko.

• Úhrada tovaru na dobierku

Tovar a dobierečné uhradíte kuriérovi v hotovosti pri doručení tovaru na Vašu dodaciu adresu.